Soutěže

Vyfoť se s Robotique 2 : HLASOVÁNÍ

1. září 2011 v 10:00 | Dommie
Zdravím všechny návštěvníky RQ!
Doufám, že jste do školy vykročili pravou nohou - přeju vám všem, ať se vám v novém školním roce daří, máte samé "dobré" známky, hodně úspěchů, zábavy a volného času, zato málo stresu! :)

Od 16. do 29. srpna jste měli možnost poslat svoji fotku do soutěže "Vyfoť se s Robotique 2" - přišlo mi celkem 25 nádherných a nápaditých fotek (+ další 2, které bohužel nesplňovaly zadání) a řeknu vám, rozhodnout se pro těch 15 "nej" byla pěkná fuška. Nicméně nakonec se mi podařilo sestavit seznam soutěžících, kteří se nyní budou se svými výtvory ucházet o vaše hlasy :) Těší mě také účast soutěžícího,který proti drtivé holčičí převaze v soutěži reprezentuje kluky (Cipela)! :)

Kdo má tedy vyhrát hlavní cenu(y)? :p
klik na Celý článek!

SOUTEŽ : Vyfoť se s Robotique 2!

16. srpna 2011 v 11:35 | Dommie
Dloooouho tu nebyla žádná soutěž a tak jsem se rozhodla uspořádat již podruhé soutěž "Vyfoť se s Robotique" :) První se konala ještě na sblogu, který je teď už bohužel zrušený, ale účast byla hojná a věřím, že na ní nějací "pamětníci" určitě vzpomenou :))

KAŽDÝ, KDO SE ZAPOJÍ, VYHRÁVÁ! (drobnější výhru, ale přece ^^)


O CO JDE ?
Soutěž spočívá v tom originálně se vyfotit "s Robotique" - buď s výrobky, které jste si zde koupili, nebo s logem RQ.
SOUTĚŽNÍ LOGO ROBOTIQUE JE KE STAŽENÍ ZDE : klik
Nelenošte, vyražte do města: ukažte, kde všude je Robotique známé! Hodnotí se originalita a úsilí, které vynaložíte, abyste získali pěknou fotku :-) Fotky můžete libovolně upravovat, ideální velikost je cca 600x450 px.
Ze všech fotek, které přijdou, vyberu "TOP 15", ze kterých budete moci na blogu hlasovat :))

JAKÁ BUDE VÝHRA?
3 soutěžící, kteří získají nejvíce hlasů v anketě, vyhrávají Pink, Black nebo White set! (1. barvu vybírá soutěžící, který měl nejvíc hlasů atd.)
Pink set.....brýle s decentním motivem, růžový scene diamond, tričko "INLOVE with HANDMADE", růžové pecky a mašličkový prstýnek
Black set....brýle s decentním motivem, černý scene diamond, tričko "INLOVE with HANDMADE", černé pecky a černý mašličkový prstýnek
White set....brýle s decentním motivem, bílý scene diamond, tričko "INLOVE wiht HANDMADE", bílé pecky a bílý mašličkový prstýnek

...čti víc!
 
 

Reklama