News

SOUTĚŽ : Vyber si.....

31. října 2009 v 20:00 | Dommie
A je tu vámi oblíbená soutěž: Vyber si! Tentokrát velice záludná - nějaká ta odměna se totiž skrývá jen po jedním obrázkem.....

Do komentářů napište : nick, mail a číslo vámi vybraného obrázku ;-)

NEZAPOMEŇTE:

ZAPOJ SE: Strašidelný příběh na pokračování

31. října 2009 v 19:12 | Dommie
Vytvořme společně strašidelný příběh! Já začnu 1. větou a vy ostatní navážete příběh do kometářů :) Snažte se, aby měla povídka aspoň trochu smysl a hlavně aby byla strašidelná.....
Můžete psát vícekrát, ale ne 2x za sebou ;-) Úvodní věta je :
Jednou se Anna a její kámoška Jana v den Halloweenu, asi jen tak ze zvědavosti, vypravily do opuštěného domu na kraji města....
...a pokračování je na vás!

SOUTĚŽ : Nakresli halloweenský obrázek

31. října 2009 v 18:10 | Dommie
V čem soutěž spočívá?
Nakresli nějaký obrázek s halloweenskou/dušičkovou tématikou. Je jen na vás, co na něm bude. Po nakreslení ho vyfotíte, ale pozor JEN PŘI SVĚTLE SVÍČKY!

Co napsat do komentářů?
Napište svůj nick a mail. Fotku obrázku uložte na img.enter4u.eu a do komentářů okopírujte link uložení ;-)

O co se soutěží?
........to se dozvíte o vyhlášení :) Ale bude to stát za to!

Do kdy máte čas?
Obrázky odevzdejte dnes do 23:00.

Co se hodnotí?
Nápad a to, jak si dáte na obrázku a celé fotce záležet :)

Startujeme :)

31. října 2009 v 18:00 | Dommie
Začínáme! :)
Navrhuji si u vás doma navodit takovou halloweenskou atmosféru - už by měla být tma, tak si můžete zapálit nějakou voňavou svíčku :) Za chvíli se tu objeví 1. soutěž, nejvetší z celého dne. Objeví se jako 1., abyste na ni měli co nejvíce času :)
Snad se vám tu bude líbit ;)

........HALLOWEEN.........

31. října 2009 v 9:00 | Dommie

.....tak už zítra.....

30. října 2009 v 15:10 | Dommie
......vážně jste si mysleli, že by Robotique bylo bez HALLOWEENU? V žádné případě! :) Na dýňové, atd. výrobky se sice těšit nemůžete (nerada vyrábím sezonní výrobky), ale mám nápad! (jen ještě nevím jaký :p) Každopádně tajemné NĚCO se zde objeví.....

..........a pokud přijdete, odhalíte halloweenské tajemství Robotique.......

Zatím bych se vás ráda zeptala, co si o Halloweenu myslíte vy. Oslavujete nějakým způsobem nebo je to pro vás jen "přivandrovalý" severoamerický svátek, co v ČR nemá co dělat? Napište, budu se těšit na vaše komentáře ;-)

Uf, uf, uf....

23. října 2009 v 19:24 | Dommie
Ahoj,
ráda bych přidala něco nového, ale pořád zlobí blogová galerie :-/ budete si asi muset počekat....

Nové úlovky přidány do galerie :-)

10. října 2009 v 19:13 | Dommie
Ahoj,
píšu jen krátké novinky :) Přidala jsem nově do Galerie nakupujících nové, mimochodem moc pěkné fotky - od vás, zákaznic :-) Chtěla bych vám říci, že si ani nedovedete představit, jak velikou radost mi vždycky vaše reakce udělají :* Za všechny vaše články, fotky, poznámky jsem moc ráda a doufám, že jich bude přibývat :)


Co se týče nových výrobků - vůbec teď nemám čas vyrábět novinky. Nápady mám, to ano, ale ten zpropadený čas mi schází...nechcete mi někdo nějaký darovat? :D Alespoň pár minut? Ale nebojte, tohle "krizové období" zase přejde a bude vše jako dřív :)

Dommie

Go 'n win a další

4. října 2009 v 19:40 | Dommie
Jsem tu s dalšími novinkami :-)

Klub se neruší :-) A jak jste mohli včera vidět, pro ostatní tu čas od času budou soutěže, které jsem pojmenovala Go 'n win - kde můžou všichni vyhrát skvělé ceny ;-) Takže si myslím, že se nikdo nemůže zlobit, že by měl někdo výrazně víc výhod ;-)
O existenci klubu jste koneckonců rozhodli i v anketě :)

Chtěla bych se ještě zepatat členů klubu, kdo jim posílal ty maily...je to fakt nepříjemné. Já bych taky nechtěla, aby mi na mail chodily spamy :-) okopírujte mi prosím do kometářů, kdo vám co poslal ;-)

Věděli jste, že.....

29. září 2009 v 16:39 | Dommie
Věděli jste, že.....
....nejstarší objednávající bylo 64 let? A byla s výrobky spokojená?
....nejmladší objednávající bylo 6let?
....novou majitelku našlo přes 25 páru botek na přání?
....Robotique oslavilo 2.11.2013 své 5. narozeniny?!
....vás tu bylo nejvíc 189 v jednom okamžiku?
....největší denní návštěvnost byla 1350 vstupů?

(aktualizováno k 11.8.2014)

Co se chystá?

27. září 2009 v 10:45 | Dommie
Ahoj,
po včerejší várce výrobků bych vám chtěla napsat, co se chystá do budoucna :)
Můžete se těšit na dokončení kolekce Joyful autumn (veselý mráček, lesní plody), na mini kolekci Cat Deluxe - sama jsem navrhla jednu číču, se kterou budou různé výrobky. Dále taky na přívěšky s různými městy, které se vám tolik líbily :)
Ještě jsem nezmínila to hlavní.
Často mi píšete, že tu budete nakupovat na Vánoce :-) a tak jsem si řekla, že by bylo pěkné nakupovat nejen pro sebe, ségry a kámošky, ale i třeba pro maminku a taťku^^ proto jsem připravila korálkové výrobky+ náhrdelníky s mými vlastními graf. návrhy;)
Ani tatínkové pozadu nezůstanou, pro ty jsou připraveny přívěšky na klíče od auta :D

Tak doufám, že se mi to podaří dotáhnout do konečné podoby a hlavně - že se to bude líbit i vám. (No a taky bych byla ráda, kdyby tohle nebylo na každém 2. e-shopu :D).

Když už jsme u Vánoc - slevy určitě budou :) Kdy a jaké, to se nechte překvapit :)

Dommie

nový styl Robotique

19. září 2009 v 13:54 | Maxxie
Zdravím všechny, kteří očekávali a přáli si zde tento nový design stránky, co se týče menu (vlevo), tak tam se skoro nic nezměnilo, nemusí te se obávat nepřehlednosti, protože když už něco budete hledat, tak myslím že je to zřetelně viditelné, hlavně navigace (nahoře), kde si vyberete jaký zrovna doplňěk byste si rádi koupili. Jsem moc rád, že mě Dommie propůjčila na chvíli tuto stránku, abych jí mohl pro vás zlepšit ;). A prosím přečtěte si dólé (zápatí), něco jsem tam napsal co už tu mělo být delší dobu, takže Aloha, loučím se a pokuď něco Dommie bude ještě potřebovat tak se mě určitě ozve.


Takto by se vám měl zobrazovat ve všech prohlížečích ;)

Rozhodli jste! :)

18. září 2009 v 22:07 | Dommie
Ano, je to tak :-) v anketě o tom, jaký layout byste tu viděli radši, vyhrál design, který navrhl Max! Možná se tu objeví už tento víkend, i s novým TOP výběrem ;-)

Takže se prosím nelekejte, až se to tu bude během víkendu měnit :)

Který design by se ti zde líbil víc?

13. září 2009 v 21:22 | Dommie
Aneb hlasujte v anketě! Máte možnost vybrat si - buď chcete, aby zde zůstal stávající design, nebo byste zde raději viděli design, který vytvořil šikulka a myslím, že dost velký grafický "profík" Max :)


STÁVAJÍCÍ DESIGN :
DESIGN BY MAX :


Přidej si robotique na seznam.cz! Přidej na Seznam

Rekonstrukšn :-)

11. září 2009 v 22:52 | Dommie
Aneb nový layout. Ten starý se mi vůbec nepovedl, byl takový.....prostě suchý :-/ chci, abyste tu byli "jako doma" - doufám, že se mi to s layoutem, který právě nastavuji, alespoň trošku povede :-D

NELEKEJTE SE, jste na ROBOTIQUE! :D

EDIT : 0:20/12.9.09 : design nastaven :) mně se líbí, co vám?
 
 

Reklama