News

Hodně štěstí!

1. září 2010 v 10:05 | Dommie

Hodně úspěchů, dobrých známek a také aspoň trošku štěstí (^^) ve škole přeje

Robotique.blog.cz ~^-^~

Dommie
P.S. v celém článku si můžete stáhnout RQ rozvrhy (někteří je znáte z min. roku :))

Get ready 4 school! AKCE

19. srpna 2010 v 21:35 | Dommie
Robotique ~^-^~
Také se vám zdá, že prázdniny uplynuly jako voda? Zpříjemněte si jejich konec s novým doplňkem z nabídky Robotique za zvýhodněné ceny! :)

V čem akce spočívá?
Ti, kteří si ve dnech 20.,21. a 22. 8. 2010 objednají přes 160Kč získávají na svůj nákup slevu 5% + originální naušničky ve tvaru pecek/srdíček/hvězdiček! :) Navíc každý, kdo si v těchto dnech objedná se automaticky zapojuje do soutěže o slevové poukazy - slevový poukaz na další nákup obdrží 1. a dále každý 7. objednávající :-)

P.S. HLASUJTE V ANKETĚ!

Dommie

Vyhlášení miniSOUTĚŽE

9. srpna 2010 v 20:46 | Dommie
Zdravím všechny návštěvníky! :-)
Ták....konečně je tu vámi tak očekávané vyhlášení. Narovinu říkám : rozhodnout se pro jediný návrh, který je "THE BEST" byla pěkná fuška! Všechny jste šikulky a myslím, že vítězný návrh nebude možná jediným zrealizovaným :)
Rozhodla jsem se udělat vyhlášení trochu netradičním způsobem - protože jsem o vítezce rozhodovala já, napíšu jak k vítěznému, tak k několika dalším vybraným návrhům, co se mi na nich líbí/nelíbí, co na nich oceňuji :-) A nezapomeňte - není důležité vyhrát, ale zúčastnit se! ;)

Mini soutěž

7. srpna 2010 v 13:03 | Dommie
Zdravím všechny návštěvníky blogu :-)
Nevím, jak u vás, ale u mě pořádně prší a tak mě napadlo uspořádat takovou mini-soutěž.

V čem spočívá?
Zahrajte si na návrháře/ky a napište mi do komentářů, jak si představujete vaše vysněné tenisky/balerínky a kabelku. Čím přesnější popis, tím lépe (napsat např. "Něco cute" nestačí :-)). Svůj komentář můžete doplnit např. odkazem na podobné zboží, nebo na nějakou vaši skicu, jak si kabelku a tenisky představujete.

Kdo a co vyhrává?
Vyhraje návrh, který mě nejvíc zaujme a bude originální a osobitý - možná ho i zrealizuji :-) Cenou bude výrobek z mojí dílny v hodnotě 350Kč.

Do kdy máte čas?
Své návrhy pište do komentářů, máte čas do dnešní (7.8.) půlnoci. Nezapomeňte na sebe uvédst nějaký kontakt (např. mail)

HODNĚ DOBRÝCH NÁPADŮ PŘI NAVRHOVÁNÍ! :-)

přeje Dommie

EDIT (18:50) Už jste napsali přes 50 návrhů! Jste šikulky, některé nápady jsou opravdu moc zajímavé...to budu mít zase těžké rozhodování :D

Jsem zpět - a se mnou hned několik novinek

26. července 2010 v 14:15 | Dommie
Zdravím vás po návratu z dovči! :)
V Chrovatsku bylo krásně, týden jsem si užila a dost jsem si odpočinula - hlavně od mailů a posílání :) Musím ale přiznat, že po vyrábění se mi stýskalo^^ Rodiče mají ještě tento týden dovolenou - pravděpodobně pojedem na chatu, kde budu zase tvořit "o sto šest":D
Na "uvítanou" jsem si pro vás připravila tenisky, které jsem se dlouho neodvážila dát do prodeje - tenisky jsem sehnala za "nehoráznou" cenu, takže ani jejich konečná cena není nejnižší...tak se kdyžtak jen dívejte a cenu, pokud nemáte v plánu je koupit, nekomentujte ;-)


Informačně od Luciaaas :)

21. července 2010 v 13:17 | Luciaaas
Ahojda =)
Chtěla bych vás poprosit, abyste se neptaly kdy už konečně přijde zrovna
TA a TA objednávka =) Budete se divit, ale když je Dommie v Chorvatsku,
asi jen těžko bude mít u sebe Notebook, bude tam připojení na internet,
vyráběcí potřeby a ona bude rychle vyrábět, odepisovat a rozesílat až z
Chorvatska balíčky, ne? :D Určitě se bude snažit vyřídit všechny co nejdříve,
může se stát že nějakou přehlédne, proto si pořádně čtěte co píše v článku
JAK OBJEDNÁVAT :) Já do objednávek nevidím, maximálně o ní můžu Dommie
napsat až se vrátí, aby se mrkla ;) Díky ta pochopení :) A ještě něco: Všechny
dotazy ohledně objednávek, objednávek na slovensko, poštovného, placení, 
Dommie atd. najdete v menu hned nahoře, jako info po kliknutí na žlutý
trojuhelník s vykříčníkem :)

Jó a teď to nejdůležitější :) Dommie psala, všechny pozdravuje a je ráda že
se vám výrobky líbí :)

Luciaaas :)

P.S.:Ještě jsem vám chtěla poděkovat, že tu neděláte žádné problémy a chováte se(teda většina :D) slušně :)

Fotky brýlí na přání

19. července 2010 v 13:00 | Dommie
Robotique ~^-^~
Chceš mít také brýle s originálním motivem inspirovaným TEBOU? Přečti si článek zde!

Nashledanou za týden :-)

16. července 2010 v 11:55 | Dommie
Jak jsem již psala, dnes odjíždím na týden na "tábor" do Chorvatska. Nějaké články jsem pro vás připravila - nudit se zde, doufám, nebudete :-) Omlouvám se, nestihla jsem vypravit všechny přijaté objednávky, na příchozí maily jsem pro změnu nestíhala odpovídat vůbec....
Jako svoji zástupkyni zde na blogu opět stanovuji vám již známou Luciaas :-) Buďte na ni hodní! ^^

OBJEDNÁVKY POSÍLAT MŮŽETE, ODPOVÍM NA NĚ PO NÁVRATU :-)

Na co se můžete těšit do budoucna?
Po dvou měsících shánění kvalitní kšiltovky za rozumnou cenu se mi na nedávných nákupech podařilo "ulovit" hned dvě :-) Brzy budou v prodeji. Také jsem narazila hned na tři skvělé tašky, které jsou vhodné také jako tašky do školy:-) Mám z nich velikou radost...líbí se mi opravdu hodně, uvažuji, jestli si je nenechám - uvidíme, uvidíme... :D Málem bych zapomněla - budou balerínky! Mám hned troje v různých barvách, můžete se těšit i na vel. 40 a 41 ;-) O jejich "příchodu" do prodeje vás budu informovat. Pokud o ně máte zájem, doporučuji být ve střehu - víte, jak rychle vždycky zmizí... :-)


MĚJTE SE KRÁSNĚ, UŽÍVEJTE PRÁZDNIN A NEZAPOMEŇTE NAVŠTĚVOVAT ROBOTIQUE!

Dommie

P.S. nyní si nemůžete prohlížet fotky v galerii - předpřipravila jsem články, tak abyste měli trochu překvapení a neviděli jste výrobky hned ;-)

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!

4. července 2010 v 9:10 | Dommie
Máte v plánu objednávat? Chcete-li, aby vaše objednávka byla přijata a vyřízena, užijte si slevy a objednejte nyní! Od

17.7. do 25.7. jsem na dovolené 
~ OBJEDNÁVEJTE NYNÍ ~

Budu teď vyrábět co to dá, abych všechny stávající i nyní přijaté objednávky vypravila právě do 17.7. :-) Navíc pozor - slevy platí už pouze dnes a zítra!


Klik na banner!

Aktuálně POZOR ČTĚTE pozorně ;

1. července 2010 v 14:51 | Luciaaas
robotique

Ahojky holky ;), jak jste si už asi všimly, Dommie tu není takže já jí budu zastupovat ;) Oproti včerejší párty se nic nemění, já vám budu odpovídat na komentáře, ale objednávky bude vyřizovat Dommie, až se vrátí, takže na vaše otázky kdy vám odpoví na objednávku odpovídat nebudu jednotlivě, možná odkážu na tento článek =) Po tu dobu zde na blogu nic přibývat nebude, ale můžete objednávat(jak již jsem psala, vyřízeny budou až potom) a využít přitom Bye, Bye school akci ,kde můžete získat slevu až 15% procent z vaší objednávky ;)


Luciaaas

SLEVOVÁ AKCE :Bye Bye School

30. června 2010 v 19:33 | Dommie
Robotique ~^-^~
Každý, kdo ve dnech 30.6.-5.7.2010 nakoupí na Robotique.blog.cz přes 100Kč, získá slevu 5 až 15% na celý nákup (kromě poštovného).

Jak veliká bude vaše sleva?
Do objednávky připište speciální kolonku "AKCE"
a číslo 1, 2, nebo 3. Pod čísly se skrývá sleva 5%, 10% a 15%. Hodně štestí při vybírání čísla, doufám, že slevču využijete ;-)

Zakončení :)

30. června 2010 v 14:00 | Dommie
Robotique ~^-^~
Díky všem, co Robotique dnes navšítvili - doufám, že se vám kolekce Summer líbí :-) Mrzí mě, že jsem tu nemohla být s vámi - ale zase jsem strávila čas s rodinou, čehož nelituji ;-)


Konečné slovo od Luciaaas: Tímto chci poděkovat Dommie, za projevenou důvěru ;) Za ty dvě hodiny, jsem stihla poznat tento obchůdek "backstage" (jak řekla Dommie :D) a vidím, že vést
obchůdek s doplňky v takovéhle míře, je pořádná fuška! Sice jsem jen odpovídala na komentáře, což mě bavilo, ale přesto: Komentáře se objevují strašně rychle, protože máte tento obchůdek rádi a chodíte na něj na něco se ptáte a je jasné že chcete odpověď ;) Chvílemi je to klidnější, chvílemi je to takové bouřlivější, ale stíhat se to dá... Taky jsem narazila na lhaní a snažení se pošpinit to tu od jakési OMG!, to jsem vyřešila a jsem ráda že už tu nebude dělat binec...ani teď, než se Dommie vrátí, ani nikdy potom ;) Ale když si vezmete, že Dommie k tomu ještě musí vyřizovat objednávky a také vyrábět a přitom stále odbíhat do obchůdku a odpovídat: Už chápete, proč někdy vyřízení objednávky trvá tak dlouho? Nebo proč někdy nějaký komentář přehlédne? =) Jasně připomenout se, ale to co tu občas vídám, když se k ní někteří z vás chovají jako k automatu a bez pozdravení a anonymně se jen vymáháte své odpovědi... to od vás není moc hezké... Toť vše k mému "projevu". Doufám, že jste si párty užili, i když Dommie nemohla být online a že jsem sem nějak tak zapadla :D Tímto předávám imaginární žezlo velení nad tímto blogem zpátky do rukou Dommie ;)

EDIT : DOMMIE : Jsem zpět a ještě jednou děkuji Luciaasovi za pomoc :)

Nyní bude pravděpodobně od výrobků chvíli pauza, a to z důvodu, abyste si mohli pořádně vybrat na naplno využít

Bye Bye School akci!

Každý, kdo ve dnech 30.6.-2.7.2010 nakoupí na Robotique.blog.cz přes 100Kč, získá slevu 5 až 15% na celý nákup (kromě poštovného).

Jak veliká bude vaše sleva?
Do objednávky připište speciální kolonku "AKCE"
a číslo 1, 2, nebo 3. Pod čísly se skrývá sleva 5%, 10% a 15%. Hodně štestí při vybírání čísla, doufám, že slevču využijete ;-)

Bye Bye School Party! - zahájení

30. června 2010 v 12:00 | Dommie
Dnes zazvonil zvonec...
....a školy je na 2 měsíce konec!

Vítám vás na Bye Bye School party!
Díky všem, co jste na robotique zavítali - můžete se těšit především na výrobky a slevy :) Bohužel - články jsou předpřipravené - nebudu tu s vámi, protože rodiče naplánovali na dnešní den výlet do Prahy :-) Jako můj zástupce zde dnes bude Luciaaas  - bude vám odpovídat na vaše otázky, atd :)

Snad se budete dobře bavit ^^

P.S. tradiční otázka - jak dopadlo vysvědčení? Budou u vás doma pochvaly či tresty? Pište do kometářů ;)
Moji odpověď najdete v Celém článku

Bye Bye School Party!

29. června 2010 v 9:36 | Dommie
Robotique ~^-^~
Zítra zazvoní zvonec....
....a školy bude na 2 měsíce konec!

Nastává čas začít se pořádně bavit - a proto jsem pro vás připravila Bye Bye School Party :-) Těšit se můžete na novou letní FIMO kolekci, ve které je od všeho něco - trochu lesních plodů, výrobky "od vody", z pole....uvidíte sami ;-) A samozřejmě - abych nezapomněla - bude zde také slevová akce (za tu dřinu celý rok ve škole se určitě nějaká hodí, nebo ne? :))

Party začíná ve 12:00, přijďte v co nejhojnějším počtu ;-)

Těším se, Dommie

Budoucnost ;-)

27. června 2010 v 10:52 | Dommie
Zdravím všechny návštěvníky Robotique :-)
Opět vám přináším novinky ohledně tohoto obchůdku - tentokrát o tom, na co se můžete těšit do budoucna.
Všimla jsem si žádností, že se vám stýská po FIMO výrobcích, a tak jsem neváhala a navrhla jsem hned celou letní kolekci :-) Neznamená to ovšem vymizení textilu a doplňků - jsou pro mě trochu odreagováním, protože z FIMA vyrábím opravdu dost a dost, takže mě už občas bolí ruce a klouby....
Mnohým z vás už začaly prázniny, bohužel já mezi tyto šťastlivce nepatřím - proto se na AKCI za vysvědčení a nějakou tu party můžete těšit pravděpodobně příští týden ;-)

SHRNUTÍ V BODECH
  • LETNÍ FIMO KOLEKCE
  • TEXIL + DOPLŇKY
  • AKCE ZA VYSVĚDČENÍ
Robotique ~^-^~
 
 

Reklama