News

VPA - Velká prázdninová akce!

2. srpna 2011 v 18:37 | Dommie

Je to tady! Vezmu to ve stručnosti - ačkoli už začal 2. měsíc prázdnin, rozhodně tím nekončí "náš" čas, kdy je přímo poviností se bavit, bavit, bavit a užívat volna :) /a jak jinak, než stylově!/

Proto jsem si pro vás připravila akci, která bude trvat

od dnešního dne (2.8.2011) až do konce prázdnin!!

  • V čem spočívá?
Každý, kdo v si ode dneška (platí to i pro objednávky poslané ráno), objedná přes 200Kč, získává na výrobky slevu 10%. (sleva 10% neplatí pouze pro nově přidané výrobky, jejichž kód začíná 11****)
A pózor :
první 4 objednávající, kteří nakoupí přes 500Kč, dostávají ke svému nákupu silikonové hodinky v ceně 278Kč! (viz. úvodní fotka)

Pracovní prázdniny?

27. července 2011 v 11:00 | Dommie
Zdravím s kratším info článkem :-)
Do konce týdne budu ještě mimo domov a internet - nestihla jsem odepsat na některé objednávky, za což se moc omlouvám. Všechno napravím začátkem příštího týdne, kdy se také můžetě těšit na pořádnou várku nových výrobků :-) Chystám novou FIMO kolekci + to, na co mnozí z vás trpěnlivě čekají : oblíbené školní kabelky z dílny ROBOTIQUE :)) podle mailů se na ně opravdu těšíte, a tak doufám, že vaše očekávání nezklamu :-) Také čekejte AKCI - pokud se chystáte objednávat, vyplatí se vám domluvit se s kamarádkami a objednat si výrobky na jednou : ušetříte na poštovném a podle vzrůstající celkové ceny obj. bude váš nákup výhodnější :)
A ještě jedno SOS! Jaký motiv by se vám líbil na růžových balerínkách velikosti 40? :)

Odměňte se za vysvědčení! ^^

30. června 2011 v 6:36 | Dommie
A je to tu. 10 měsíců "usilovné dřiny" a dopoledního (někdy bohužel i odpoledního) vysedávání ve škole KONEČNĚ SKONČILO! Přeji tedy vám všem, kterým dnes začínají vytoužené prázdniny (stejně jako mně), abyste si je užili naplno a bez zdravotních problémů! :) Rozhodla jsem se pro vás u příležitosti dnešního "velkého dne" připravit akci :

DNES(30.6.) A ZÍTRA(1.7.) SLEVA 15% NA VŠECHNY NÁKUPY NAD 100KČ!

Ptát se, jak dopadlo vysvědčení, mi připadá spíše nudné a otravné, proto se zeptám jinak - jaké máte plány na prázdninky? Užili jste si uplynulý školní rok? :)
Ještě k novinkám co se týče výrobků - budou :) Mám připravené nové výrobky inspirované trendy z USA, které k nám (resp. do našich obchodů) ještě nedorazily, máte se tedy na co těšit :)

Liquidation week!

28. května 2011 v 13:22 | Dommie

Zítra startuje LIQUIDATION WEEK!

O co že to vlastně půjde? Likvidejšn vík bude něco jako malý výprodej :) Za dobu nečinnosti mi "na skladě" zůstalo pár výrobků, které jsem se rozhodla zlevnit :) Výrobky budou většinou jen po jendom kuse, vyplatí se tedy pohlídat si startovní čas - Liquidation week začíná zítra v 13:00!

Přidejte si mě na Facebooku a zúčastněte se akce "Liquidation week"!

Dommie žije!

27. května 2011 v 22:01 | Dommie
Zdravím všechny, co ještě na Robotique úplně nezanevřeli :)
Omlouvám se za svoji neaktivitu...bylo hodně školy, úkolů až nad hlavu, mnoho slunečných dní (kdo by seděl doma?) a tréninků aerobiku (3x-4x týdně) - nebudu lhát - potřebovala jsem si od obchůdku odpočinout.
Nechci slibovat, že tu budou každý den nové výrobky - jedno je však jisté, Robotique se bude pomalu, ale JISTĚ znovu rozjíždět :) Zítra se např. můžete těšit na nové balerínky (vel. 39) za skvělou cenu :)
Trochu jsem si to všchno promyslela, rozmyslela - nechci, aby tento blog byl "jen" obchodem, kde se nabízí nějaké zboží. A tak se R Q možná trochu vrátí do "starých časů"- očekávejte víc tématických článků, inspirace a tipů týkajících se stylu, oblékání a doplňků B)
P.S. pokud chcete, můžete si mě (Dommie) přidat na Facebooku do přátel :


Upozornění

22. dubna 2011 v 11:10 | Dommie
Zdravím všechny návštěvníky/návštěvnice Robotique :-)
Moc mě mrzí, že tak musím učinit, ale na chvíli (cca na týden) pozastavuji objednávání výrobků. Ve škole jsem toho teď po nemoci měla až nad hlavu, a tak jsem nestíhala okamžitě odepisovat na nové objednávky. Proto prosím mějte strpení,
teď o prázdniny se pokusím na všem máknout a vše dohnat :-)
Díky za pochopení,


POZOR POZOR!

9. dubna 2011 v 14:01 | Dommie
Zdravím všechny návštěvníky/návštěvnice Robotique :-)
Prosím všechny z vás, co mi kdy posílali objednávku, aby zkontrolovali e-mail, na který byla odeslána - OBJEDNÁVKOVÝ MAIL JE

ROBOTIQUE@HOTMAIL.CZ


Tím apeluji na e-mailovou koncovku - .CZ (berte to tak, že je Robotique české, snad si to podle toho zapamatujete ^^). A nezapomeňte, že je v nabídce pořád mnoho "kusových" výrobků - unikátů, které jsou vyrobené pouze pro jediného človíčka - staňte se tím "vyvoleným" ;D

Don't follow the crowd, stay true to yourself! :-)

30. března 2011 v 14:56 | Dommie
...to je motto, které provází nový vzhled Robotique :-) Po neeeeskutečně dlouhé době jsem vyměnila starý layout za nový, totiž - rozhodla se mě (jako již téměř tradičně, když je na jaře krásně) navštívit angína a zápal průdušek najednou, a tak jsem aspoň trochu využila "volného času". Jak se vám líbí? (hlasujte v anketě pod článkem nebo napište do komentářů^^) Zmizel tmavý pruh a tmavé popisky Menu, logo a barevná kombinace však zůstala zachována :-) TOP výběr v MENU nahradilo Video okénko, ve kterém aktuálně naleznete krásné video od Kakadu :-)

Viodeoupoutávka na Robotique! :)

22. února 2011 v 18:29 | Dommie

Za krásné video vděčím návštěvnici Kakadu :)

Spring 11 by rq

26. ledna 2011 v 17:50 | Dommie
Robotique ~^-^~
Popart. Minimalismus. Barvy. Tvary. Linie. Fimo. Pryskyřice.

~ 31.1.11 ~

NEW SPRING COLLECTION BY ROBOTIQUE

Back in action!

27. listopadu 2010 v 12:58 | Dommie
Zdravím všechny návštěvníky Robotique :)
po menší pauze se opět vracím k vyřizování objednávek. Mrzí mě, že jsem na chvíli musela pozastavit objednávání, ale jsem zpět :) Můžete se těšit na menší návrat k FIMO výrobkům a také jsem si pro vás na každou adventní neděli připravila malé překvapení ;-)
Děkuji všem za podporu, objednávky a za především za to, že jste na RQ ani během pauzy nezanevřeli! :)

Robotique.blog.cz ~^-^~

Robotique dnes slaví narozeniny!

2. listopadu 2010 v 17:27 | Dommie
Rok se sešel s rokem, a věřte nebo ne -

ROBOTIQUE DNES SLAVÍ SVOJE JIŽ 2. NAROZENINY!

Moc bych vám všem, co Robotique pravidelně navštěvujete, chtěla poděkovat za přízeň - za vaše komentáře, návštěvy, pochvaly, kritiky a  v neposlední řadě i za objednávky :)
Mrzí mě, že se z časových důvodů nemůžu RQ věnovat tak, jako dřív - přeci jen, 2 roky jsou 2 roky a povinností přibývá, zatímco volného času ubývá. Přesto vám můžu prozradit, že ačkoli jsem nyní nebyla moc aktivní, něco "bublá pod pokličkou" (nechci nic slibovat, ale o víkendu se na 99% můžete konečně těšit na novinky) aneb končit rozhodně nemám v úmyslu ;)

P.S. díky 456Lucince456 za 1. gratulaci! :)

Robotique ~^-^~

Novinky ~ 23.10.2010

23. října 2010 v 17:42 | Dommie
Zdravím všechny návštěvníky Robotique :-)
Omlouvám se za svoji cca týdenní nepřítomnost a neaktivitu - měla jsem doma problémy s internetem....navíc většina profesorů měla bohužel dojem, že je nutné napsat si testy ze všech možných (i nemožných) předmětů ještě před prázdninami....
Každopádně se, doufám, blýská na lepší časy - nyní se konečně budu moci RQ věnovat aspoň trochu tak, jak bych chtěla :-) V první řadě mne čeká odepisování na objednávky, ale můžete se těšit i na nějaké ty novinky (např. na kožíškové tenisky s novým motivem).

Máte nějaké plány na prázdniny? Také se tak moc jako já těšíte na volno? :-)

Mini VÝPRODEJ :)

10. října 2010 v 19:00 | Dommie
A je tu vámi tak očekávaný výprodej :-)

Objednávka probíhá stejně, jako obyčejná (info zde : http://robotique.blog.cz/0906/jak-objednavat, jen do kolonky "CENA/Y VÝROBKU/Ů" napíšete slevovou cenu produktu a do kolonky ZNAK/Y VÝROBKŮ napíšete znak napsaný u vybraného výrobku).
Do výprodeje se dostaly také FIMO výrobky, které mají určitý defekt (často je jen v mé hlavě - výrobek je "plnohodnotný", ale mně se nelíbí, prostě bych ho normálnímu nakupujícímu do balíčku nedala, protože vím, že ho umím vyrobit líp :). Když na něj však koukala třeba mamka, říkala, že je úplně normální, ale jsem puntičkář a prostě mi to nedá :)) Výrobky, co se mi ne tolik líbí, jsou označené hvězdičkou.

VÝPRODEJOVÉ VÝROBKY

Robotique ~^-^~
NEDostupné (Viki T.) : Velikost 41 (odpovídá spíše vel. 40)
Robotique ~^-^~
Dostupné : Velikost 38Robotique ~^-^~
NEDostupné : Velikost SRobotique ~^-^~
 Dostupné


Robotique ~^-^~
NEDostupné : SsD1 - Scene diamant (BIG) - Malý Ibalgín
NEDostupné : Dzeb - Mini zebra diamant (trochu rozmazaný vzor)* (Ferninka)
Dostupné : Gil1 (blue)
NEDostupné : Gil2 (blue) (Michaela W.)
NEDostupné : Gil3 (pink) (Kerol)
Cena zahrnuje FIMO výrobek+háček na zavěšení, řetízek možno přikoupit za 25Kč (délka 42cm)

Robotique ~^-^~
NEDostupné : Str1 (Staburck coffee)* (Zanetinek)
Dostupné : Borr (borůvka)
Dostupné : ENjm (jméno, přezdívka - "En" - s řetízkem!!)
NEDostupné : Mous (Mousie náhrdelník) - Malý Ibalginek
NEDostupné : Lndn (London přívěšek - barva fotky bledší, než normálně)* Luciaaas
NEDostupné : Swen (Šárka D.)
NEDostupné : Drkk (Bára K.)
NEDostupné : Str2 (Stabuck coffee)* (Zanetinek)
Cena zahrnuje FIMO výrobek+háček na zavěšení (kromě náhrdelníku "En"), řetízek možno přikoupit za 25Kč (délka 42cm)

Robotique ~^-^~
NEDostupné : Hrta (cookie srdíčko) - Sweet.Tynqa
NEDostupné : Gram (gram. deska - křivé kolečko)* (Bára K.)
Dostupné : Peac (peace znak)
NEDostupné : iPod (Viki)
NEDostupné : Fish (rybička) (Malý Ibalginek)
NEDostupné : Spmn (superman náhrdelník) (Ferninka)
Cena zahrnuje FIMO výrobek+háček na zavěšení, řetízek možno přikoupit za 25Kč (délka 42cm)

PŘI OBJEDNÁVCE VÝROBKŮ Z VÝPRODEJE BUDU POŽADOVAT PLATBU PŘEDEM/PLATBU ZÁLOHY.
(kvůli problémům s imaginárními obj. :/)

Vánoční nákupy na Robotique

10. října 2010 v 10:10 | Dommie
Rok se sešel s rokem a zase pomalu přichází hektická, ale také neobyčejně kouzelná nálada Vánoc a vánočních nákupů :) Hodně z vás se zmiňovalo, že by rádo nakoupilo pozornosti pro své blízké/kamarády právě na Robotique :) Moc mě to těší a abych mohla vyřídit objednávky všech z vás, z časových důvodů je nutné vše dělat trochu s předstihem :-)

Prosím, posílejte vánoční obj. již nyní

Je totiž možné, že objednávání bude v prosinci, možná již od poloviny listopadu uzavřené.

Dnes jsem si pro vás připravila malý VÝPRODEJ.

Hodně z vás po něm dlouho toužilo a já se rozhodla vaše přání splnit :) Ve výprodeji budou jak obuv, texil, tak např. FIMO výrobky za bezkonkureční ceny (od 30Kč!).

Výprodej se bude konat DNES OD 19:00

Přijďte, myslím, že se nákup opravdu vyplatí :) Budu po dobu od 19:00 online a rovnou budu odškrtávat vyprodané výrobky. Výprodej bude ukončen po vyprodání zásob.

Co do budoucna?

Chystám poslední sérii koženkových kabelek a kožíškových tenisek, bude i jeden batoh - pokud máte tedy o výrobky tohoto typu zájem, vyplatí se počkat si ;-)


 
 

Reklama