News

Něco nového...

28. června 2009 v 20:36 | Dommie
Jak vidíte, už jsem přidala pár výrobků, vyrobených pomocí zalití do "umělého skla". Když se mi něco opravdu líbí, mám tendenci to pojmenovávat - proto tu máte veverušku Věrušku (pojmenovávat třešínky mi připadalo hloupé) :D Tím chci naznačit, že se mi tyto výrobky opravdu moc moc líbí <3 Jak vám? Komentujte....

Donutkové žně

28. června 2009 v 16:38 | Dommie
Ahoj, jak jsem včera psala o nových výrobkách, dnes jsem je přidala do prodeje :-) máte tu nově :
+
- Scene set ze včera

Na co nového se můžete těšit?

27. června 2009 v 23:26 | Dommie
Ahoj, jak už jsem psala na sblog, dnešní odpoledne jsem věnovala fimování. Než si budete moci výrobky detailně prohlédnout, zatím zveřejním malou "ochutnávku" :) výrobky jsou na ní těsně po upečení, ještě je čeká několik úprav ;-)

Třístovkové lepidlo :D

20. června 2009 v 15:58 | Dommie
Zdravím všechny návštěvníky :)
Jak vidíte, přibyla tu slušně velká várka výrobků, tak komentujte a piště, jak se vám líbí <3 Často se mě ptáte, jak to s tímhle blogem a sblogem bude : jestli na sblogu budou jen plushíci a tedy jen FIMO. Musím přiznat, že vůbec nevím :) sblog si určitě nechám, ale blog je na provoz lehčí, nemusím ke všemu dělat tolik podrobností....umožní mi to přidat víc výrobků a vy máte větší výběr.

A teď k nadpisu. Psali jste mi, že se občas stalo, že u něčeho upadl háček atd. Bylo to asi zacházením na poště, to já neovlivním...i přesto jsem se rozhodla proti tomu bojovat :D vyměnila jsem lepidlo Locktite za nějaké za 300Kč ^^ hned jsem to vyzkoušela na gumičce (takové té slabé, gumové!)...přestřihla jsem ji, pak tam kápla to lepidlo a přicucla zpátky. Asi 5 sekund jsem počkala a - světe div se - DRŽELO TO! Natahovala jsem ji do všech světových stran a praska - ale na jiném místě, než jsem lepila!

Tak doufám, že odteď se ty lepidlové problémy zmenší a nakonec snad nebudou žádné ;)

ZÁKLADNÍ INFO

13. června 2009 v 11:21 | Dommie


na blogu konceptu Robotique [robotyk] - mini obchůdku s handmade šperky a ručně malovaným zbožím. Zde se meze kreativitě nekladou! :)

Jmenuji se Dominika, je mi 19 let, na internetu vystupuji pod přezdívkou "Dommie" a pocházím z Rakovníka. Má "kariéra internetové obchodnice" začala v roce 2008, kdy byl založen první sblog s názvem Robotique.qd, na kterém jsem prodávala plyšáčky z filcu. Později se tvorba přeorientovala na šperky z FIMO hmoty, byl založen tento blog a později Fler Robotique. Nyní se specializuji hlavně na malbu na přání :)
Jsem puntičkářka, mám ráda originální přístup k běžným věcem + linery Molotow, skupinu Pixies a Radiohead, červenou barvu, puntíky, aerobik, tanec, nutellu a kuřecí řízky. :D :)
- čtěte rozhovor na blogu Fajnslečny :)


"THE GREATEST MAGIC IS IMAGINATION"
inforobotique@gmail.com


- peče se v troubě
- po upečení krásně tvrdá a lehoučká
- nezpůsobuje žádné alergie, není toxická

- tvrdá průhledná hmota
- netoxická, nezpůsobuje alergie

- z obec. kovu
- "postříbřené"/"pozlacené"
- komponenty z chir. oceli je možné objednat po domluvě


Reklama:
Sháníte originální koženou pěněženku? Proč nepořídit právě handmade kousek s doživotní zárukou! Robotique doporučuje Tomas Linger handmade leather works! http://www.tomaslinger.cz/
 
 

Reklama