INFO

NA PŘÁNÍ - CUSTOMIZED

3. listopadu 2013 v 19:10 | Dommie
Sháníte-li originální doplňky do vašeho šatníku nebo dárky "na míru", které zaručeně potěší, Robotique je tu právě pro vás! Nebojte se vystoupit z davu :)
Pokud máte zájem o výrobek z dílny RQ, stačí provést několik jednoduchých kroků. První krok - napsání e-mailu na inforobotique@gmail.com, který bude obsahovat následující informace: druh výrobku, jaký si přejete pomalovat, popis vámi vybraného motivu (ilustrační fotky jsou vítány), barvy, které by měly být obsaženy + vaše celé jméno a adresu. Já následně vypracuji návrh výrobku (prosím o trochu tvůrčí svobody, ve skutečnosti se mohou detaily lišit:)), napíši vám předpokládanou cenu výrobku. Druhým krokem je uhrazení ceny výrobku/uhrazení ceny zálohy na účet, následuje zpracování objednávky (cca 2 týdny). Poté vám zašlu fotografie hotové malby, vy uhradíte zbytek ceny výrobku a zboží bude dopraveno na vaši adresu :)
...Pokud máte zájem o tenisky s motivem na přání, jsou možné dvě varianty zpracování :
...a) obuv vyberu a zakoupím já (orientační cena včetně pomalování: od 600Kč + poštovné)
...b) vámi zakoupenou obuv (! je nutná konzultace materiálu, tenisky musí být nové !) pošlete na moji adresu na pomalování (orientační cena od 500Kč (+ poštovné)
Meze kreativitě se nekladou, možný je prakticky jakýkoli motiv :) Obuv maluji textilními + akrylovými barvami Molotow + Pebeo, motiv je fixován lakem, je tedy možné tenisky namáčet. Objednáváte-li tenisky, nezapomeňte poznamenat, o jaký typ máte zájem (typ vyberte z galerie ukázek již pomalovaných bot, kterou najdete zde.)

galerie malované obuvi - obuv na přání(s komentáři)
Pohodlné poslouchání hudby + stylový doplněk - sluchátka Robotique! Pomalovávám stereo sluchátka Phillips (bližší info na požádání) - orientační cena cca 900Kč. Vhodný dárek pro všechny milovníky hudby :))

sluchátka na přání(s komentáři)Po dlouhé době novinka v nabídce - pomalované koženkové kabelky. V současné době je možné vybírat ze dvou variant kabelek k pomalování :
Varianta 1 - větší kabelka o rozměrech 30x25x12cm v barvách:
černá - bordó - camel (orientační cena 1000-1100Kč)
Varianta 2 - menší kabelky o rozměrech 18x15x7cm v barvách :
bílá - zelená
- červená - camel (orientační cena 700-800Kč)

Nezbytný funkční doplněk pro všechny studenty a studentky :)) Velikost 43x38x10cm, barevné varianty:
růžová - blankytná - žlutá - tmavě modrá, orientační cena 900-1100Kč
Malba : textilní barvy + akrylové barvy Molotow a Pebeo, fixace malby lakem


Akrylovými barvami pomalovávám brýle typu Wayfarer (malba je opět fixována lakem), orientační cena 400-500Kč.

galerie slunečních brýlí

Typ kšiltovky viz. obrázek, malba textilními + akrylovými barvami. Orientační cena 400Kč :)
rozpracováno :)
 
 

Reklama