Březen 2011

DIY - Do it yourself!

30. března 2011 v 20:34 | Dommie |  Tips
  • DIY- o co jde? "Do it yourself" ("udělej to po svém") je označení pro ručně vyráběné výrobky, které vznikají většinou pouze přetvořením běžně dostupných věcí. Stačí originální nápad na nevšední využití např. staré košile, trika, medailonku po babičce apod. Vznikají tak naprosto unikátní kousky, které nikdo jiný nemá :-) Na internetu je tzv. "DIY" velmi populární, obvzlášť mezi komunitou fashion blogerek, dá se také najít velké množství všmožných návodů :-) Samozřejmě to chce trochu kreativity a zručnosti, ale myslím si, že některé některé diy kousky zvládne podle návodu vytvořit opravdu každý ;-)
A tak se ptám - tvoříte také sami? Znali jste DIY výrobky, vyrobili jste si už někdy něco podle DIY návodu z internetu?
Díky za vaše komentáře! ;-)


Don't follow the crowd, stay true to yourself! :-)

30. března 2011 v 14:56 | Dommie |  News
...to je motto, které provází nový vzhled Robotique :-) Po neeeeskutečně dlouhé době jsem vyměnila starý layout za nový, totiž - rozhodla se mě (jako již téměř tradičně, když je na jaře krásně) navštívit angína a zápal průdušek najednou, a tak jsem aspoň trochu využila "volného času". Jak se vám líbí? (hlasujte v anketě pod článkem nebo napište do komentářů^^) Zmizel tmavý pruh a tmavé popisky Menu, logo a barevná kombinace však zůstala zachována :-) TOP výběr v MENU nahradilo Video okénko, ve kterém aktuálně naleznete krásné video od Kakadu :-)


Spongebob ~ žluté tenisky

20. března 2011 v 15:54 | Dommie |  Obuv
Cena : *
+ Velikost : 39
+ Malba : akrylové barvy
+ Kategorie : OBUV
+ Znak výrobku : T11SP (to, co píšete do objednávky)
+ Poznámka : Tenisky jsou zpět :) Tentokrát v novém, veselém jarním provedení :) Dostupné pouze ve velikosti 39, s r§žovými nebo modrými tkaničkami (Vámi vybranou barvu napište do poznámky objednávky)

-nedostupné-