Mini soutěž

7. srpna 2010 v 13:03 | Dommie |  News
Zdravím všechny návštěvníky blogu :-)
Nevím, jak u vás, ale u mě pořádně prší a tak mě napadlo uspořádat takovou mini-soutěž.

V čem spočívá?
Zahrajte si na návrháře/ky a napište mi do komentářů, jak si představujete vaše vysněné tenisky/balerínky a kabelku. Čím přesnější popis, tím lépe (napsat např. "Něco cute" nestačí :-)). Svůj komentář můžete doplnit např. odkazem na podobné zboží, nebo na nějakou vaši skicu, jak si kabelku a tenisky představujete.

Kdo a co vyhrává?
Vyhraje návrh, který mě nejvíc zaujme a bude originální a osobitý - možná ho i zrealizuji :-) Cenou bude výrobek z mojí dílny v hodnotě 350Kč.

Do kdy máte čas?
Své návrhy pište do komentářů, máte čas do dnešní (7.8.) půlnoci. Nezapomeňte na sebe uvédst nějaký kontakt (např. mail)

HODNĚ DOBRÝCH NÁPADŮ PŘI NAVRHOVÁNÍ! :-)

přeje Dommie

EDIT (18:50) Už jste napsali přes 50 návrhů! Jste šikulky, některé nápady jsou opravdu moc zajímavé...to budu mít zase těžké rozhodování :D

Ukázka komentáře :
(popíšu návrh UFO tenisek a kabelky)

Své vysněné tenisky a kabelku si představuji takto :
Tenisky by měly být typem jako klasické nízké converse zelené barvy. Na nich by byly růžovou a fialovou barvou namalováni ufonci a na každé tenisce by byl jeden UFO talíř.
Kabelka by mi měla ladit k teniskám - byla by bílá, na ní zelení a fialoví ufonci, sem tam růžová hvěžda a nějaký nápis.
___________________
nakup.robotique@seznam.cz

 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama